הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

קדרון לשניאק קלוס אדריכלים בע"מ הוא משרד ותיק העוסק בתכנון אדריכלי למעלה מ-30 שנה.

המשרד עוסק בתחומי תכנון נרחבים כגון – בניה ציבורית, מבני מגורים, רבי קומות, מבני מסחר, משרדים, מבני חינוך, תמ"א 38, בינוי ערים ותכנון ויעוץ לבניה בחו"ל.
למשרד ניסיון עשיר בתכנון, הובלה וניהול צוותי תכנון של מבנים בקנה מידה קטן עד גדול בארץ ובאירופה, ניסיון רב בניהול והובלת פרויקטים עתירי מערכות, וכן התנהלות מול הרשויות וגופים סטטוטוריים. גישתנו התכנונית משלבת הן את הצרכים האדריכליים והאורבניים של הפרויקט יחד עם הבנת המשמעויות היזמיות וכוחות השוק המשפיעים על מימוש והתכנות הפרויקט.

השירותים שלנו

יעוץ תכנוני

מתוך נסיון רב שנים בתחומי המגורים, המשרדים והמסחר, משרדנו נותן שירותי ייעוץ אדריכלי לחברות יזמיות וחברות בניה בארץ ובעולם. משרדנו מבצע בדיקות אדריכליות ראשוניות של חלופות ההשקעה ומציג אפשרויות פרוגרמתיות ופיזיות לפיתוח ומימוש של הפרויקט. משרדנו בודק את אפשרויות התכנון ונותן ייעוץ בהיתכנות של שלביות והתפתחות הפרויקט, ובכך מסייע ונותן כלים ניתוחיים לחברה היזמית.

אנו מאמינים שכאשר משלבים את המקצועיות המקומית עם היצירתיות ויכול מתן הפתרונות בזמן אמת, ניתן לממש ולמצות את החלומות הגדולים ביותר.    

טאבו

למשרד האדריכלים קדרון קלוס ניסיון עשיר ורב בניהול, הקמה והובלה של גופי תכנון של מבנים בקנה מידה שונים ומגוונים בארץ ובחו"ל, כמו גם ניסיון רב בהתנהלות מול הרשויות וגופים סטטוטוריים אחרים.
משרדינו עוסק מספר רב של שנים בהכנת תשריטים לרישום בית משותף במינהל ובטאבו, בשיתוף פעולה עם מספר רב של עורכי דין ומחלקות מכירה של חברות בניה רבות.
אנו מכינים תכנית לצרכי רישום המשקפת את הבית כפי שהוא קיים ובנוי היום, בתוספת חלוקה של השטחים לכל דירה.
למשרדינו נסיון רב בהכנת תשריטים לבתי מגורים, בתי מגורים בהליך תמ"א, מבני ציבור, תעשיה ועוד.

תכנון אדריכלי

משרדנו משלב בתהליך התכנון האדריכלי ערכים של צמצום ופשטות אסתטית הבאים לידי ביטוי בקווים נקיים, בבהירות ונוחות תפקודית מקסימלית של המבנה וכן, בעלות בניה מאוזנת. אנו מיישמים עקרונות של בניה בת קיימא ומודעות אקלימית תוך ניצול שיטות פאסיביות מחד וטכנולוגיה מתקדמת מאידך.
המשרד שם דגש על תכנון אדריכלי יצירתי ועכשווי, המשלב חדשנות ואסתטיקה עיצובית תוך הקפדה על מקצוענות באיכות ובפרטי התכנון. למשרד גישה הוליסטית לתכנון שמשמעה כי יש חשיבות רבה להשפעת כלל מרכיבי התכנון וכי רק בהתייחסות לתמונה הגדולה ניתן לממש – חזון ופוטנציאל הגלום בכל פרויקט.

קדרון לשניאק קלוס אדריכלים בע"מ מחויבים לאיכות ומצוינות בתחום התכנון והבניה, תוך מימוש צרכיו של המזמין.